دیشب و در مقابل حدود هفتادو پنج هزار هوادار مادریدی، سفید پوشان موفق شدند با نتیجه 4 بر 2 رقیب سر سخت خود ویارئال را با شکست راهی خانه کند.

در این دیدار رونالدو درخشش خیره کننده ای داشت و موفق شد،ضمن به ثمر رساندن 3 گل  پاس گل  چهارم  را برای کاکا ارسال کند.

+ نوشته شده توسط داود در دوشنبه بیستم دی ۱۳۸۹ و ساعت 20:1 |
دیشب شاگردان مورینو با 2 گل رونالدو و تک گل اوزیل موفق شد ختافه را 3 بر 2 شکست دهد و فاصله دو امتیازی خود با بارسلون را کماکان حفظ کند.برای ختافه در این دیدار پاریخو و آلبین گل زنی کردند.در این دیدار کاکا پس از حدود 8 ماه دوری از میادان دقیقه 75 وارد ترکیب کهکشانی ها شد ضمن اینکه رئال 8 دقیقه پایانی را با اخراج آربلوا 10 نفره ادامه داد.
اما رونالدو با گل زنی در این دیدار 19 گله شد و به تنهایی در صدر جدول گل زنان لالیگا قرار گرفت پس از او مسی با 17 گل زده در رده دوم قرار گرفته است.

                             

                                         ۲                    ۳

+ نوشته شده توسط داود در سه شنبه چهاردهم دی ۱۳۸۹ و ساعت 15:6 |
بارسلون و رئال مادرید در هفته ۳۷ لالیگا با پیروزی مقابل رقبای خود تکلیف قهرمانی لالیگا را به هفته ۳۸ و پایانی این رقابت ها کشاندند.

در دیدارهای هفته سی و هفتم رئال مادرید با پیروزی پر گل و مقتدرانه ۵ بر ۱ مقابل بیلبائو ۹۵ امتیازی شد و بارسلون نیز با پیروزی خفیف خود مقابل سویا با نتیجه ۳ بر ۲ اختلاف ۱ امتیازی خود با رئال را حفظ کرد.

+ نوشته شده توسط داود در دوشنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۸۹ و ساعت 11:37 |
در هفته اي که گذشت مادريدي ها نتوانستد اختلاف 1 امتيازي خود را با بارسلون حفظ کنند و با بازي ضعيف مقابل گيخون و کسب تساوي در مقابل اين تيم اختلاف را به 3 امتياز افزايش دادند.
در پايان اين هفته لاليگا رئال مادريد با 19 امتياز دز رتبه دوم و بارسلون با 22 امتياز در صدر جدول قرار گرفته است.
+ نوشته شده توسط داود در جمعه هشتم آبان ۱۳۸۸ و ساعت 21:47 |
قوهای سپید مادریدی در دور رفت لیگ قهرمانان اروپا در مرحله گروهی با یک نتیجه باور نکردنی بازی را به میلان ایتالیا واگذار کردند.در این دیدار رائول و درنته برای رئال و برای میلان پاتو دو بار و پیرلو یک بار گل زنی کردند تا این دیدار در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ به سود میلان به پایان برسد.

با نتایج هفته های اخیر به نظر میرسد نبود کریستیانو رونالدو ضربه سختی را به رئال وارد آورده است این در حالی است که گفته می شود این بازیکن در ۳ بازی آتی رئال نیز حضور نخواهد داشت.

+ نوشته شده توسط داود در جمعه یکم آبان ۱۳۸۸ و ساعت 14:27 |
رئال مادرید دیشب در سانتیاگو برنابئو به میدان رفت و موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲ این تیم را شکست دهد.برای رئال در نیمه اول رائول گنزالس دو بار و مارسلو یک بار گل زنی کردند و والادولید هم روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسید.

اما در نیمه دوم روی اشتباه خط دفاعی والادولید موفق شد گل دیگری را به ثمر برساند و پس از آن شرایط بازی بسیار حساس شد تا اینکه روی پاس دیدنی ژاوی آلونسو به هیگواین رئال مادرید چهار گله شد و موفق شد سه امتیاز این دیدار را بدست بیاورد.

+ نوشته شده توسط داود در یکشنبه بیست و ششم مهر ۱۳۸۸ و ساعت 10:29 |
رئال مادرید در هفته ششم لالیگا با نتیجه ۲ بر ۱ بازی را به سویا واگذار کرد و  از صدر جدول به رده سوم لالیگا سقوط کرد . این بازی در حالی انجام می شد که رئال ستاره پرتغالی خود را در اختیار نداشت.

در پی این شکست بسیاری از بازیکنان رئال با انتقاد و جریمه های سنگینی از سمت باشگاه همراه شدند ازجمله این بازیکنان می توان به کریم بنزما فرانسوی اشاره کرد که در این بازی خوب ظاهر نشد!

 

+ نوشته شده توسط داود در سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۸۸ و ساعت 11:27 |
کهکشانی های رئال مادرید همانند بازی های قبل این بار مقابل تیم نچندان مطرح تنه ریف با نتیجه ۳ بر۰ به پیروزی رسیدند تا با ۱۵ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به بارسلونا در صدر جدول ردبندی قرار بگیرند.در این دیدار برای رئال مادرید کریم بنزما ۲ بار و کاکا ۱ بار توانستند دروازه حریف خود را باز کنند. 
+ نوشته شده توسط داود در یکشنبه پنجم مهر ۱۳۸۸ و ساعت 10:37 |

رئال مادرید در بازی هفته گذشته مقابل ویارال با درخشش ستارگان خود موفق شد ۲ بر۰ حریف خود ویارئال را شکست دهد.این بازی در خانه ویارئال و در حضوربیش از ۲۵ هزار هوادار این تیم برگزارشد.دراین بازی رونالدو در دقیقه ۳ بایک حرکت انفرادی زیبا و کاکا در نیمه دوم و ازروی نقطه پنالتی برای رئال گل زنی کردند.

+ نوشته شده توسط داود در چهارشنبه یکم مهر ۱۳۸۸ و ساعت 2:44 |
سايت گل : رئال مادريد شب گذشته در هفته سوم رقابت هاي لاليگا در حضور 75 هزار تماشاگر ورزشگاه سانتياگو برنابو با نتيجه 5 بر صفر خه رس را در هم کوبيد.در اين بازي کريس رونالدو در ثانيه 47 بازي براي رئال گلزني کرد تا اين شروع رويايي نويد يک پيروزي پر گل را براي کهکشاني ها بدهد.اما تلاش رئالي ها براي رسيدن به گل هاي بعدي در نيمه اول سودي نداشت و بازي با هميان نتيجه به پايان رسيد.

 

در نيمه دوم رئال حملاتش را گسترده تر روي دروازه خه رس ادامه داد و در دقيقه 75 بازي بود که رونالدو گل دوم خودش و تيمش را در اين بازي به ثمر رساند.اين ششمين گل ستاره اسبق منچستريونايتد در چهار بازي اخيرش براي رئال بود.تنها سه دقيقه بعد گوتي گل سوم را براي کهکشاني ها به ثمر رساند تا خيال هواداران از کسب سه امتياز بازي راحت شود.اما اين پايان کار نبود کريم بنزما ستاره فرانسوي رئال در دقيقه 82 بازي را چهار بر صفر کرد

 

.در ثانيه هاي پاياني بازي رود فان نيستلروي که جانشين رونالدو شده بود در دقيقه 89 گل پنجم را براي رئال به ثمر رساند تا جشنواره گل در سانتياگو برنابئو کامل شود.رئال با اين پيروزي به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به بارسا در صدر جدول قرار گرفت

+ نوشته شده توسط داود در یکشنبه بیست و نهم شهریور ۱۳۸۸ و ساعت 2:6 |
رئال مادرید در گروه سه رقابت ها با زوریخ سوئد-مارسی فرانسه و آث میلان ایتالیا هم گروه شد.
رئال  اولین بازی خود را مقابل زوریخ سوئد با پیروزی پرگل 5 بر 2 آغاز کرد.برای رئال در این دیدار رونالدو دو بار همچین رائول-هیگواین و گوتی هر کدام یک بار گلزنی کردند.
پله گیرینی در خصوص این بازی گفت:
من فکر میکنم داشتن یک بازیکن سرنوشت ساز بسیار مهم است و رونالدو این خصوصیت را در بازی دیشب داشت.هرچند که تیم حریف چندان قدرتمند نبود اما فراموش نکنید که در خانه زوریخ بازی کردیم و من از شاگردانم بسیار راضی هستم.
در دیگر بازی این گروه آث میلان موفق شد دو بر یک مقابل مارسی پیروز شود.با این شرایط در پایان بازی های اول مرحله گروهی رئال در صدر گروه سوم قرار گرفت.

                        

+ نوشته شده توسط داود در چهارشنبه بیست و پنجم شهریور ۱۳۸۸ و ساعت 1:34 |
رئال مادرید در هفته دوم لالیگا موفق شد با سه گل رونالدو گرانرو و گوتی تیم دوم کاتالانها را شکست دهد.این پیروزی نوید بازی های بهتری را از رئال مادرید و بازیکنان جدید این تیم  در آینده خواهد داشت. 

                                                          

                                                                  ۳               ۰

+ نوشته شده توسط داود در یکشنبه بیست و دوم شهریور ۱۳۸۸ و ساعت 14:17 |
رئال مادرید در آخرین بازی دوستانه خود در امریکا در شرایطی که از تمامی بازیکنان سر شناس خود سود میبرد با دو گل هیگواین و تک گل آرین روبن موفق شد با 3 گل بهترین تیم لیگ ام ال اس را شکست دهد. تمامی این گل ها در دقایق ابتدایی نیمه دوم به ثمر رسید.ضمن اینکه اکثر بازیکنان رئال در نیمه دوم تعویض شدند تا مربی شیلیایی این تیم بیشتر بازیکن خود را محک زده باشد.

آخرین بازی دوستانه رئال برای آمادگی در رقابت های لالیگا و لیگ قهرمانان مقابل میلان ایتالیا انجام خواهد شد.

+ نوشته شده توسط داود در سه شنبه بیستم مرداد ۱۳۸۸ و ساعت 9:46 |
دیشب در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید اسپانیا رئال دومین بازی خود را در این جام انجام داد و با نتیجه 4 بر2 حریف خود"دپورتیوو کیتو (اکوادور) را شکست داد و به نیمه نهایی این جام راه یافت.گلزنان رئال در این بازی کریستیانو رونالدو ـ نگردو - کریستف متزلدر و گرانرو بودند.

قرار است در بازی نیمه نهایی رئال مقابل یوونتوس ایتالیا قرار بگیرد.
رئال در بازی اول با نتیجه مساوی 1 بر1 مقابل الاتحاد عربستان متوقف شد.گل رئال در این بازی را رائول به ثمر رساند.

+ نوشته شده توسط داود در چهارشنبه هفتم مرداد ۱۳۸۸ و ساعت 11:43 |

دقایقی پیش اوساسونا با پیروزی مقابل رئال پنجمین شکست متوالی این تیم را را در لالیگا رقم زد تا این فصل برای اوساسونا پایان خوش و برای رئال پایان بسیار بدی را داشته باشد.در این دیدار که 2 بر 1 به سود اوساسونا به پایان رسید 2 بازیکن از رئال با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شدند.

                                          آرزو میکنم که رئال در فصل آینده بازی های بهتری را ارائه دهد.

                                                                                    Real in my heart for always

+ نوشته شده توسط داود در یکشنبه دهم خرداد ۱۳۸۸ و ساعت 23:41 |

در 148مین بازی رئال و بارسلون که در سانتیاگو برنابئو برگذار می شد ابتدا رئال با گل هیگواین از بارسلون پیش افتاد اما دقایقی بعد هانری کار را به تساوی کشاند و پس از آن نیزمسی و پویول برای بارسلون گل زنی کردند تا نیمه اول 3 بر 1 به پایان برسد.در نیمه دوم نیز رئال موفق شد با ضربه سر راموس اختلاف را کم کند اما هانری بار دیگر با گل زنی اش خوشحالی رئالی ها را پایان داد و در ادامه نیز مسی و پیکه دیگر گل زنان بارسلون بودند تا این بازی 6 بر 2 به سود بارسلون به پایان برسد و تمام امید های قهرمانی رئال در این فصل لالیگا به پایان برسد

              به امید بازی های بهتر رئال در فصل آینده و خرید بازیکنان سر شناس و در حد نام رئال

+ نوشته شده توسط داود در یکشنبه سیزدهم اردیبهشت ۱۳۸۸ و ساعت 0:35 |

رئال مادرید دیشب در بازی مقابل سویا با درخشش مهاجم افسانه ای و تمام نشدنی خود رائول گنزالس موفق شد چهار بر دو به پیروزی برسد.این پیروزی در حالی اتفاق افتاد که رئال مادرید تا دقایق پایانی نیمه اول با گلی که رناتو به ثمر رساند از حریف خود عقب باشد اما در دقایق پایانی نیمه اول رائول موفق شد کار را به تساوی بکشاند و نیمه اول با این نتیجه به پایان رسید.در نیمه دو نیز رائول گنزالس دو گل دیگر را به ثمر رساند تا سه بر یک پیش بافتند اما این پایان کار نبود و یکبار دیگر سویا با گل دیگو کاپل اختلاف را کاهش داد و در دقایق پایانی بازی مارسلو که این روزها برای رئال بسیار خوب گل میزند موفق شد کار را برای سویا تمام کند.با پیروزی رئال و تساوی بارسلون مقابل والنسیا اختلاف شش امتیازی رئال و بارسلون به چهار امتیاز کاهش یافت.

                                                               این پیروزی را به تمام رئال دوستان تبریک میگویم

                                                                                                                                              

+ نوشته شده توسط داود در دوشنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۸۸ و ساعت 9:20 |
دیشب در بازی  هفته سی و دوم رئال مادرید موفق شد سه بر دو حریف سخت کوش خود ختافه را شکست دهد و اختلاف امتیازات خود با بارسلونا را به سه امتیاز کاهش دهد اما در صورتی که بارسلونا در بازی امشب مقابل سویا پیروز شود مجدا اختلاف بین دو تیم به شش امتیاز خواهد رسید

                                                                                                       دوستدار شما داود

+ نوشته شده توسط داود در چهارشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۸۸ و ساعت 19:12 |
به نظر شما رئال مادرید در هفته جاری چه نتیجه ای در مقابل رکرتیوو کسب خواهد کرد؟
+ نوشته شده توسط داود در دوشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۸۸ و ساعت 19:24 |

دیشب رئال مادرید با نتیجه 2 بر صفر و با گل های رائول گنزالس و روبن موفق به شکست والادولید شد.این در حالی بود که بارسلون نیز بازی خود را با پیروزی پشت سر گذاشت تا همچنان اختلاف 6 این دو تیم باقی بماند.

+ نوشته شده توسط داود در دوشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۸۸ و ساعت 19:22 |
صدر نشینان فوتبال اسپانیا با پیروزی در هفته ۲۹ همچنان اختلاف ۶ امتیازی خود با یکدیگر را حفظ کردند

رئال مادرید با پیروزی ۱ بر ۰ در مقابل مالاگا و بارسلون با برتری مشابه مشابه مقابل والادولید باعث ثابت بودن این اختلاف بین دو تیم شدند.

+ نوشته شده توسط داود در دوشنبه هفدهم فروردین ۱۳۸۸ و ساعت 10:32 |

پیروزی سه بر صفر رئال مادرید در هفته 28 لالیگا و پیروزی پر گل  شش بر صفر بارسلونا در مقابل مالاگا باعث شد که اختلاف بین این دو تیم در صدر جدول همچنان شش امتیاز باقی بماند و بارسلون مثل هفته های گذشته به صدر نشینی خود ادامه دهد.

اما در هفته ۲۹ لالیگا رئال در مقابل مالاگا و بارسلون در مقابل والادولید قرار خواهند گرفت.

+ نوشته شده توسط داود در شنبه هشتم فروردین ۱۳۸۸ و ساعت 19:14 |
پیروزی شاگردان گوواردیولا در بازی دیشب مقابل آلمریا با نتیجه ۲ بر ۰ بار دیگر سبب شد که اختلاف بین رئال مادرید و بارسلونا دوباره به ۶ امتیاز برسد.

                                                                   آما همیشه اینطور نمیمونه!!!!!!!!!!!!!!

 

+ نوشته شده توسط داود در دوشنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۸۷ و ساعت 16:8 |

رئال مادرید در هفته بیست و هفتم لالیگا موفق شد پنج بر دو آتلتیک بیلبائو را در هم بکوبد و فعلا اختلاف امتیازات خود با بارسلون را به 3 امتیاز کاهش دهد.

                                                     ۲               ۵

                                                      

+ نوشته شده توسط داود در یکشنبه بیست و پنجم اسفند ۱۳۸۷ و ساعت 10:4 |

با تساوی رئال و پیروزی بارسلون اختلاف این دو تیم در صدر جدول به 6 امتیاز رسید.

دیشب  144مین بازی رئال وآتلتبکو در حالی انجام گرفت که بارسلون در دیدار همزمان با آتلتیک بیلبائودر نیمه اول با گل های اتو و مسی به رخت کن رفت و در نیمه دوم بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند ۲ بر 0 به سود خود خاتمه داد.

در شهرآورد مادرید که در سانتیاگو برنانئو برگذار میشد این تیم مهمان بود که در دقیقه 38 اولین گل را توسط(فورلان)وارد دروازه رئال کرد و با این گل دو تیم به رختکن رفتند.

اما این پایان کار نبود تا اینکه در نیمه دوم در دقیقه 57 رئال با گل مهاجم هلندی خود(هنتلار) بازی را به تساوی کشاند.

این دیدار در حالی به پایان رسید که دو تیم موقعیت های گل زیادی را از دست دادند.

                                                      

+ نوشته شده توسط داود در یکشنبه هجدهم اسفند ۱۳۸۷ و ساعت 8:11 |

سلام

بارسلونا در ادامه روند ناکامی های خود در بازی دیشب مقابل آتلتیکو مادرید تن به شکست 4بر 3 داد تا اختلاف بین بارسلونا و رئال 4 امتیاز باقی بماند.این اختلاف در سه هفته گذشته از 12 امتیاز به این مقدار رسیده است.

                                                              

+ نوشته شده توسط داود در یکشنبه یازدهم اسفند ۱۳۸۷ و ساعت 23:18 |
دیروز در پیش بینی که در سایت گذاشتم کسی شرکت نکرد ولی رئال مادرید توانست ۲بر صفر اسپانیول  را شکست دهد و اختلاف خود را با بارسلونای صدر نشین به ۴ امتیاز برساند.

این پیروزی با ارزش را به تماتمی هواداران رئال مادرید تبریک میگویم.

                                     

+ نوشته شده توسط داود در یکشنبه یازدهم اسفند ۱۳۸۷ و ساعت 9:46 |


Powered By
BLOGFA.COM


Powered by WebGozar
آمار بازدید کنندگان